January 2015

5 posts

sale weselne
Bodaj dla największej liczby osób na całym globie ślub, a co za tym idzie również wesele, jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Szykowania do tego dumnego wydarzenia na ogół zaczyna się już na kilka a nawet więcej miesięcy wcześniej. Panie młode nabywają swoją śliczną, przeważnie białą suknię, mężczyźni z kolei starają się jak najdoskonalej dostosować piękny garnitur. Jak najbardziej to jedynie dwa szczegóły z obfitej ilości zadań do wykonania. Nader istotne jest też to, gdzie dane przyjęcie się odbędzie. Porządnym rozwiązaniem zostają wciąż sale weselne w Krakowie.
ojciec
Samotność być może i jest okej, ale zapewne nie na dłuższą metę. Każdy z nas bowiem potrzebuje wsparcia, drugiej osoby, która będzie wspierała nas w ciężkiej chwili, będzie przy nas. Nawet kot niby niezależny, również od czasu do czasu potrzebuje miłości. Niekiedy „dusimy” się w związku, zmieniamy więc partnerów, ale często powracamy do stanu wyjścia. I znów jesteśmy samotni, choć chcemy kogoś poznać. Najbardziej beznadziejnie zaś mają Ci, którzy mieszkają za granicą, a do tego muszą wychowywać dzieci. Zwłaszcza jest to kobieta, ale zdarza się, że w takiej sytuacji jest mężczyzna.
Zakochana para
Jak przeciwstawiać się monotonii w małżeństwie i wzmocnić poczucie więzi? Na te pytania spróbuję dać odpowiedź w poniższym tekście. Każde z dwojga ludzi w związku jest autonomiczną jednostką, ma różne spojrzenie na rzeczywistość. Dzielcie się swymi wyobrażeniami, rozmawiajcie szczerze. Nie wstydźcie się mówić o własnych uczuciach. Podkreślajcie, że ogromnie wam na sobie zależy. Od czasu do czasu miło jest dostać od partnera liścik z wiadomością: „Kocham Cię ogromnie”.
Tort weselny, tort ślubny
Torty są jedną z największych atrakcji wszystkich urodzin. To ten wyrób cukierniczy staje się głównym i oczekiwanym daniem przyjęć. Piękne torty dla dzieci to artystyczne, personalizowane wyroby. Cukiernicy wykonują je za pomocą masy cukrowej, lukru i różnych posypek, dzięki czemu torty na zamówienie są zapierającymi dech w piersiach dziełami sztuki i zdobywają serca małych konsumentów.
PAGE TOP