February 2015

6 posts

wino
W obecnych czasach wielorakie kłopoty sprawia zwykle sprawa wyboru najlepszego alkoholu na większe uroczystości. Czy lepiej zakupić piwo, wódkę, a może najlepiej sprawdzone wino?
zespół weselny na pierwszy taniec
W Polsce urządzanie wesela jest właściwie nieodłącznym elementem celebrowania ślubu. Wesela mogą być mniejsze lub większe zależnie od woli i możliwości. Na chwilę obecną coraz więcej par decyduje się na zorganizowanie wesela jedynie dla grona bliskich osób. Takie rozwiązanie wiąże się z pewnością z niższymi kosztami niż w sytuacji wielkiego wesela. Koszty są z kolei generowane praktycznie przez każdy element imprezy.
sala weselna
Wesele to wyjątkowy dzień dla państwa młodych i powinno się zrobić wszystko, aby był on niepowtarzalny i wyjątkowy. Ale aby tak było, to wcześniej trzeba dużo zrobić, bo zorganizowanie ślubu to niekiedy kilka długich miesięcy, w czasie jakich należy podjąć szereg ważnych decyzji. Do jednej z pierwszych się zalicza uzgodnienie daty ślubu, a to w głównej mierze zależy od tego, gdzie młodzi zechcą go zorganizować.
aronia
Aronia została sprowadzona do nas Ameryki Północnej. W naszym klimacie nie rośnie raczej w dzikich warunkach. Jedynie sporadycznie można ją spotkać w jakimś lesie. Popularna jest za to uprawa tego owocu. Rośnie on na średniej wielkości krzewach, które zdobią polskie działki i ogrody.
PAGE TOP