April 2015

7 posts

Muskularny mężczyzna
Wielu ludziom (a zwłaszcza kobietom) wydaje się, iż wybór bielizny dla mężczyzny to drobnostka. Tej części odzieży się nie zauważa, gdyż najczęściej zakryta jest ubraniami. To nie modyfikuje jednak faktu, iż każdy człowiek winien czuć się w tej części odzieży komfortowo.
Suknia ślubna
Wesele to impreza, na której każdy chce wypaść jak najlepiej. Spotykamy całą rodzinę oraz znajomych, a także – co najważniejsze – bierzemy udział w niezwykłym dniu dla Państwa Młodych – dlatego po prostu wypada wyglądać właściwie. Co w takim razie na siebie założyć, aby nie popełnić żadnej gafy i doskonale się prezentować?
Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko
Planowanie ślubu oraz uroczystości weselnej związane jest z różnymi rzeczami, z których multum młodzi powinni mieć na uwadze jeszcze na długo przed przyszłą uroczystością. Powinno się pamiętać zarówno o tych ważniejszych rzeczach, jak przykładowo odszukanie i wynajęcie sali ślubnej albo najem fotografa, jak też o tych mniej ważkich, takich jak uporządkowanie gości przy stołach lub też posłanie zaproszeń ślubnych.
wielka brytania
O wyszukiwaniu miłości w sieci przeczytamy wiele opinii, zarówno przychylnych jak i tych nie popierających takiego sposobu nawiązywania kontaktów. Relacje rozpoczęte przez sieć przekraczają coraz częściej granice miast, regionów, a nawet państw. Kto wie, czy właśnie przez internet nie nawiążesz długotrwałego i udanego związku?
PAGE TOP