October 2015

5 posts

Dekoracje sali weselnej
Ślub i uroczystości weselne, to jeden z najlepszych dni w życiu, który pozostaje w pamięci do końca naszych dni. Każdy śni, ażeby przypominać sobie te czarodziejskie ślubne chwile jako niebanalne, niepowtarzalne i wyjątkowe.
wesele
Przy wyborze sali na wesele warto sugerować się zarówno jej urodą, ale również funkcjonalnością. Co musi posiadać doskonała sala? Bardzo często sale weselne Śląskie albo Małopolskie mają do dyspozycji gości weselnych pokoiki na górze, a na dole salę na przyjęcie z parkietem do tańca i barek itp. Dobre miejsce to takie, w którym jest niewielki kompleks spa, basen i sauny. Jeśli do tego okolica jest spokojna i idealna do spacerów, goście weselni odpoczną po weselu i chętniej zostaną do końca poprawin.
tort urodzinowy
Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że dla naszego zdrowia istotne jest to co spożywamy oraz pijemy. Dlatego należy słodkie napoje zastępować czymś zdrowszym, co jednocześnie okazuje się być też słodkie, ale zawiera tylko cukry, które okazują się być odpowiednie dla naszego ciała. Możemy tutaj wybierać koktajle owocowe, które przyrządzimy z takich owoców, które naprawdę uwielbiamy, a dowolność jest tutaj zupełna i powinniśmy się skupić jedynie na naszych preferencjach.
nalewak do wina
W jakim kieliszku serwować czerwone wino, a w którym białe wino? Po czym poznać kieliszek do brandy oraz likieru? Upewnij się, czy wiesz, w jakim szkle serwować przeróżne alkohole. Znajomość stołowego savoir vivre zapewni prawidłową oprawę nie tylko w czasie spotkania przy drinku z kamratami, ale także podczas kilkudaniowego obiadu.
PAGE TOP