Tag : miłość

3 posts

Organizacja własnego ślubu to prawdziwe wyzwanie, które pochłania mnóstwo czasu i energii. Narzeczeni muszą wykazać się dużą wytrwałością przy wyborze tak koniecznych elementów ślubnej uroczystości jak odzienia ślubne albo obrączki ślubne. Zachęcamy do korzystania z porad naszego przewodnika i świadomego doboru obrączek, jakie mają być symbolem Waszej miłości oraz zawartego związku małżeńskiego.
ojciec
Samotność być może i jest okej, ale zapewne nie na dłuższą metę. Każdy z nas bowiem potrzebuje wsparcia, drugiej osoby, która będzie wspierała nas w ciężkiej chwili, będzie przy nas. Nawet kot niby niezależny, również od czasu do czasu potrzebuje miłości. Niekiedy „dusimy” się w związku, zmieniamy więc partnerów, ale często powracamy do stanu wyjścia. I znów jesteśmy samotni, choć chcemy kogoś poznać. Najbardziej beznadziejnie zaś mają Ci, którzy mieszkają za granicą, a do tego muszą wychowywać dzieci. Zwłaszcza jest to kobieta, ale zdarza się, że w takiej sytuacji jest mężczyzna.
Zakochani na molo
Przed dziesięciu laty, kiedy Polska weszła do Europejskiej Unii i sporo państw otworzyło rynek pracy dla ludzi z naszego kraju, rozpoczęła się zarobkowa emigracja, trwająca po dziś dzień.
PAGE TOP