Każdy zawodowy florysta prócz kwiatów, wymaga bardzo wielu artykułów florystycznych i ozdobnych dla swoich kwiaciarni i salonów florystycznych. Posiadacze kwiaciarni zaopatrują się w hurtowni florystycznej.

Z myślą o wymogach interesantów, profesjonalna hurtownia florystyczna cały czas poszerza asortyment o oryginalne towary i dodatki, żeby nabywca posiadał sposobność nabyć wszystko czego wymaga, w jednym miejscu. Pełny wybór powinien być dopasowany do najnowszych reguł dekoratorskich, bowiem jak wszyscy wiedzą, w tej sferze są nieograniczone potencjały. Sprzedawcy pracujący w kwiaciarniach posiadają niezwykłe predyspozycje i z przeciętnego kwiatka i znakomitych akcesoriów, potrafią wyczarować dzieła sztuki florystycznej. Aby dać im możliwość wykazania się, wystarczy wyposażyć się w hurtowni florystycznej.

Stylistyka osiągalnych w hurtowni florystycznej produktów cechuje się ogromną estetyką wykonania, również jest dobrane do obecnie królujących stylów – doręczanie kwiatów kraków. Dzięki temu każdy znajdzie to, czego szuka. Dostępne w ofercie akcesoria florystyczne, oraz produkty ozdobne odnajdujące przeznaczenie zarówno w kwiaciarniach jak i salonach florystycznych.
Chryzantemy doniczkowe
Autor: Verity Cridland
Źródło: http://www.flickr.com

Kwiaty sztuczne w ofercie

Wychodząc naprzeciwko wyczekiwaniom, oraz rosnącej konkurencji na rynkach hurtowych, właściciele poszerzają swą propozycję o kwiaty sztuczne i układy z suszu.
Proponują również wieloraki dobór produktów obejmujących kwiaty, nawozy, różnego gatunku folie i tiule, a też specjalistyczne przybory służące do hodowli i pielęgnacji roślin. Na długiej liście artykułów hurtowni florystycznej są też dodatki dekoracyjne, w skład jakich trafiają znacznej jakości doniczki ceramiczne, produkty z wikliny, również cacka i ozdoby świąteczne.
Proponowane kwiaty, doniczki ceramiczne, dodatki ozdobne, wyroby ze szkła i ozdoby świąteczne cieszą się niesłabnącą sławą zarówno wśród nabywców indywidualnych, jak i profesjonalnych kwiaciarni. Hurtownie florystyczne zapewniają obszerny wachlarz wyrobów odnajdujących użycie w kwiaciarniach, a bogate doświadczenie kadry, pozwala podołać wyczekiwaniom każdego kontrahenta – pudełko z kwiatami.
Jeśli bliska Ci jest branża florystyczna, z pewnością interesują Cię wybrane artykuły florystyczne