Samochód ślubny jest ważką wizytówką Pary Młodej, wobec tego do wyboru samochodu ślubnego bezsprzecznie trzeba podejść rozważnie oraz rozsądnie. Zdoła to być niełatwe, w szczególności, że asortyment samochodów ślubnych jest niezwykle rozległy i zapewne niemało przeróżnych wozów przypadnie Młodym do smaku.

Para młoda w aucie
Autor: Katsu Nojiri
Źródło: http://www.flickr.com
Niemniej jednak powinno się zdecydować się tylko na jeden, wskazane jest podjąć taką decyzję, jakiej potem nie trzeba będzie żałować. By wybrać odpowiedni samochód na wesele w Krakowie należy zwrócić uwagę na parę ważkich rzeczy, takich jak typ samochodu – nowomodny czy też starodawny, jego marka, kolor a także cena. Pośród modnych marek samochodów ślubnych zdołamy odkryć w dzisiejszych czasach takie znane marki, jak na przykład BMW, Dodge, Jaguar, Audi, Mercedes bądź Hammer, ponadto wielką renomą pośród Par Młodych cieszą się również takie auta, jak Renault bądź Volvo.

Jeżeli chodzi o kolory wozów to zazwyczaj do ślubu wybieramy biały czy też czarny, nieraz w grę wchodzi też odcień srebrny, który również prezentuje się pięknie i stylowo. W wypadku starodawnych samochodów, jakie generalnie wyszły już z użytku, kolory te w wielu przypadkach są rozmaite, albowiem auta te całkowicie odbiegają designem do wozów współczesnych. Cena wynajmu samochodu jest różna, zależy od jego typu, marki czy czasu wynajmu. Więcej na www.autokary-mikrobusy.pl.

Para młoda ze świadkami
Autor: Jorge Goicochea
Źródło: http://www.flickr.com
Każda wypożyczalnia, która oferuje samochody ślubne oraz limuzyny Kraków ma indywidualny cennik (http://autokary-mikrobusy.pl/pl/20/12/3/Mercedes-klasa-S), wskutek tego nim zdecydujesz się na konkretny samochód powinno się zestawić kilka ofert rozmaitych wypożyczalni. Planując przyjęcie weselne nie można zapomnieć też o gościach, szczególnie jeśli wesele nie odbywa się w tej samej miejscowości gdzie ślub, wyłącznie przykładowo na obrzeżach miasta. W takiej sytuacji stosownym rozwiązaniem będzie zdobycie transportu dla gości weselnych, gdyż nie każdy z gości ma możność dotarcia na wesele samochodem. Firmy proponują dziś wynajem autobusów Kraków dla gości weselnych, jakie o konkretnej godzinie przywożą gości na salę weselną oraz o wyznaczonej godzinie przybywają po gości z powrotem.