Dzień ślubu to dla większości najważniejszy dzień w całym życiu. Tego dnia składamy deklarację, która wiąże nas z narzeczonąnarzeczonym na resztę życia. Przysięga małżonków ma scementować naszą miłość do śmierci. To doniosła chwila i pamiętny dzień, pełen emocji i zachwytów. Równocześnie, ten wyjątkowy dzień wymaga wielu przygotowań. Co zrobić, by mimo natłoku obowiązków przedślubnych oraz emocji ślubnych, wszystko biegło zgodnie z naszymi planami?

restauracja na wesele
Źródło: pixabay.com

Kiedyś, wesele organizowało się na własną rękę, najczęściej z pomocą rodziny i grona znajomych. Te czasy, co cieszy, odeszły do lamusa. Dzisiaj, posiadamy do dyspozycji firm zajmujących się kompleksową organizacją najważniejszego dnia w naszym życiu. Konsultanci ślubni staną na głowie, aby dzień naszego ślubu był projekcją naszych oczekiwań. Są obok nas już na etapie projekcji, biorą udział w przygotowaniach oraz są obecni w dniu ślubu. Pomogą Pannie Młodej dokonać wyboru sukienki i/oraz biżuterię, a Panu Młodemu przypasować muszkę do garnituru. Zorganizują auto do ślubu i dekorację kościoła oraz dekorację sali. Zajmują się dosłownie wszystkim. Jak sama nazwa wskazuje, konsultanci konsultują z nami wszystkie tematy dotyczące naszego wesela. Do naszych zadań należy jedynie wydawanie decyzji, pozostałymi sprawami zajmie się nasz wedding planner.. Powiedzmy, że pragniemy zorganizować wesele pod Lubinem, a rodzina ze strony pani młodej są w większości z dalekich stron i potrzebny będzie także hotel pod Lubinem. Zrealizowanie tego zadanie będzie wymagało wielu telefonów, uzgodnień oraz ponad wszystko czasu. Trzeba przecież poszukać ten właściwy hotel pod Lubinem, załatwić przewóz dla gości, którzy nie mieszkają w okolicach Lubina oraz zatroszczyć się o to by przyjezdni dostali się do właściwego hotelu o właściwym czasie.

ślub
Źródło: pixabay.com

Tego rodzaju kwestii związanych z organizacją jest w czasie planowania ślubu bardzo wiele. Planując duże wesele, Para Młoda, nie jest w stanie zorganizować wesela całościowo samodzielnie, niezbędna będzie restauracja lubin (polecamy: http://www.staremury.eu). Na szczęście, aktualni narzeczeni nie muszą zamartwiać się o to, że zdani zostali tylko na siebie. Wystarczy poszperać w internecie oraz zdecydować się na firmę, która kompleksowo zorganizuje nasze wesele, a my w ten czas wybierzemy się do teatru, bądź kosmetyczki.