Category : Co do kolacji

12 posts

Muskularny mężczyzna
Wielu ludziom (a zwłaszcza kobietom) wydaje się, iż wybór bielizny dla mężczyzny to drobnostka. Tej części odzieży się nie zauważa, gdyż najczęściej zakryta jest ubraniami. To nie modyfikuje jednak faktu, iż każdy człowiek winien czuć się w tej części odzieży komfortowo.
wielka brytania
O wyszukiwaniu miłości w sieci przeczytamy wiele opinii, zarówno przychylnych jak i tych nie popierających takiego sposobu nawiązywania kontaktów. Relacje rozpoczęte przez sieć przekraczają coraz częściej granice miast, regionów, a nawet państw. Kto wie, czy właśnie przez internet nie nawiążesz długotrwałego i udanego związku?
na Mazurach
Każdego roku wielu Polaków myśli nad tym, gdzie udać się na wakacje, by były naprawdę udane. Niestety, moda i bezproblemowość znalezienia ofert dotyczących dalekich wycieczek spowodowały, że sporo z nas zapomniało o wypoczynku spędzonym w kraju. A przecież możemy poszczycić się wieloma magicznymi, ciekawymi zakątkami.
ojciec
Samotność być może i jest okej, ale zapewne nie na dłuższą metę. Każdy z nas bowiem potrzebuje wsparcia, drugiej osoby, która będzie wspierała nas w ciężkiej chwili, będzie przy nas. Nawet kot niby niezależny, również od czasu do czasu potrzebuje miłości. Niekiedy „dusimy” się w związku, zmieniamy więc partnerów, ale często powracamy do stanu wyjścia. I znów jesteśmy samotni, choć chcemy kogoś poznać. Najbardziej beznadziejnie zaś mają Ci, którzy mieszkają za granicą, a do tego muszą wychowywać dzieci. Zwłaszcza jest to kobieta, ale zdarza się, że w takiej sytuacji jest mężczyzna.
PAGE TOP