Wielu ludziom (a głównie kobietom) wydaje się, iż selekcja bielizny dla mężczyzny to pestka. Tej części odzieży się nie widzi, ponieważ zwykle zakryta jest ciuchami. To nie modyfikuje jednak faktu, że każdy człowiek winien czuć się w tej części garderoby wygodnie.

Mężczyzna
Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej przez Panów z tej w największym stopniu prywatnej części szafy wybierane są bokserki i szorty. Majtki oraz stringi nie są za częstą opcją, gdyż nie przedstawiają się zawsze na sylwetce porządnie, a tymczasem dla każdego istotna jest odpowiednia aparycja. Selekcja właściwego typu uzależniona jest również od stylu życia i osobistych wymagań. W innego rodzaju szortach będzie odpowiednio czuł się businessman pod garniturem, z kolei w innych sportowiec prowadzący prężny tryb życia. Dla większego luksusu noszenia możemy zdecydować się na bokserki bezszwowe, jakie umożliwiają kapitalny komfort użytkowania, nie czuć ich w ogóle na sobie. Nie podrażniają również skóry, wobec tego będą poprawnym wyborem dla osób z drażliwą skórą. Fabrykanci na rynek wypuścili dodatkowo warianty zaopatrzone w mikrowłókna z jonami srebra, jakie mają za obowiązek osłabianie wirusów (click). Mężczyźni w trwałym ruchu będą zadowoleni z ostatnich ciekawostek, albowiem osiągalne są szorty termoaktywne i outdoorowe, zapewniające odprowadzanie potu od skóry do warstwy zewnętrznej. Jak wiemy, jest to znaczący aspekt, gdyż nikt nie chce nabawić się infekcji intymnych. W zależności już od gustu i zapotrzebowań jesteśmy w stanie wyselekcjonować bieliznę z krótkimi albo dłuższymi nogawkami, odmian kolorystycznych jest tak dużo, iż nikt nie powinien mieć kłopotu z wyborem odpowiedniego rodzaju dla siebie. Firmy, jakie są godne polecenia to niezmiennie od wielu lat Atlantic, Calvin Klein i Henderson. Ceny wahają się od kilkudziesięciu do niekiedy kilkuset złotych, całokształt jest zależna do półproduktu stworzenia.

para
Autor: pasiv/agresiv
Źródło: http://www.flickr.com
Nierzadko Panowie nie zdają sobie sprawy jak ważki jest stosowny dobór bielizny. Bokserki czy szorty są perfekcyjnym pomysłem na podarunek dla ukochanego – bielizna męska. Zapewnią lepsze nastawienie już od momentu ich włożenia a także przyzwolą się poczuć w pełni komfortowo.