Lubisz jedzenie żydowską? Mieszkasz na obszarze Łodzi albo gdzieś niedaleko? Zerknij do restauracji Anatewka, a z calutką pewnością nie będziesz żałować swojej decyzji!

anatewka łódź
Autor: Pat Hayes
Źródło: http://www.flickr.com
Na daną chwilkę, w czasie przeszukiwania żydowskiej knajpki na terenie Łodzi w sieci internetowej, wyskakuje pojedynczy przodujący temacik, a konkretnie restauracja: anatewka łódź. Knajpka Anatewka to w tym konkretnym chwili jeden z najlepszych knajpek kuchni żydowskiej na obszarze Łodzi, w którym występują artyści na żywo, każdego dnia dając koncert (http://anatewka-manufaktura.pl/galeria/). W Anatewce są dwójka sale, w których grają na osobności “skrzypaczka na dachu” i pianista grający na dziewiętnastowiecznym pianinie. Nie są to jednakże jedyne sale i jedyne atrakcje.
http://anatewka-manufaktura.pl/
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Ogólnie ta żydowska restauracja łódź, to zlepek różnego rodzaju kultur – lokalizacja, gdzie każdy wynajdzie dla siebie “coś” takiego co mu się spodoba (sporo więcej zobaczysz pod tym adresem). Niepowtarzalny klimat salek, jak dla przykładu romantyczna sala kominkowa, czy salki przeznaczone dla osobników typu VIP – te wszystkie rzeczy nadaje tej konkretnej restauracji charakteru a także równocześnie pewnej szczypty indywidualności, która daje wrażenie, że każda osoba czuje się w niej dobrze. Atrybutem tej restauracji jest nie wyłącznie Wystrój i klimat, ale w szczególności jedzonko, które cieszy podniebienia i wręcz rozpływa się w ustach. Wystarczy zasięgnąć opinii osób, które w tamtym miejscu były!

Zarezerwuj dla siebie i bliskich miejsca w tej niesamowitej restauracji a także raduj się jego indywidualnością oraz bardzo dobrym jedzonkiem już w tej chwili, a z calutka pewnością nie pożałujesz decyzji! Nie wierzysz? Sprawdź sam, aby się przekonać!