Tag : wesele

27 posts

ozdoby na wesele
Każda przyszła para młoda marzy, ażeby wesele było znakomite. Wybór barw stanowi niezwykle istotny składnik ozdobny i należałoby o nim pomyśleć już na etapie organizowania przyjęcia weselnego.
ślub
Ślub to dla zdecydowanej większości najważniejszy dzień w całym życiu. W tym dniu składamy deklarację, która zwiąże nas z ukochaną osobą na resztę życia. Przysięga małżonków ma przypieczętować naszą miłość na wieki. To wzniosła chwila i pamiętny dzień, pełen emocji i uniesień. Równocześnie, ten wyjątkowy dzień wymaga wielu przygotowań. Co zrobić, by pomimo nawału zadań przed ślubem oraz emocji ślubnych, wszystko biegło zgodnie z naszymi założeniami?
zakładanie sobie obrączek
Zdjęcia ślubne to wspaniała pamiątka każdego ślubu, pamiątka najbardziej wspaniałej chwili w życiu. Jeżeli trafimy na fachowca, to możemy być pewni, iż nasze zdjęcie będą godne pochwały. Taki specjalista wzorcowo jest przygotowany do zlecenia, dzięki temu młoda para może być w pełni usatysfakcjonowana z przygotowanej pracy.
fotografia ślubna
Marzą Wam się wyjątkowe fotografie ślubne, w magicznych lokalizacjach, lecz niedaleko Waszego miejsca pobytu nie ma takich urokliwych zakątków, które byłyby odpowiednie na oryginalną sesję plenerową? Można wziąć pod uwagę zorganizowanie zdjęć w Wiśle!Obecnie coraz więcej par chętnie korzysta z takiego pomysłu, iż wesele organizowane jest w jakiejś przytulnej miejscowości turystycznej, a nie w rodzinnej miejscowości młodej pary.
PAGE TOP