Tag : zaproszenia

3 posts

Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko
Planowanie ślubu oraz uroczystości weselnej związane jest z różnymi rzeczami, z których multum młodzi powinni mieć na uwadze jeszcze na długo przed przyszłą uroczystością. Powinno się pamiętać zarówno o tych ważniejszych rzeczach, jak przykładowo odszukanie i wynajęcie sali ślubnej albo najem fotografa, jak też o tych mniej ważkich, takich jak uporządkowanie gości przy stołach lub też posłanie zaproszeń ślubnych.
Ceremonia zaślubin
Wesele nie może się odbyć bez szerokiego grona znajomych. Na pewno posiadasz już dawno zrobioną listę osób, które mają się pojawić. W związku z tym czas wreszcie zaprosić rodzinę i znajomych na najważniejszą w życiu uroczystość. Jednak w jaki sposób to zrobić?
Zaproszenie
Zaproszenia na chrzest są skromne. Bez wątpienia dla wielu osób chrzest dziecka to bardzo ważne wydarzenie, na które zazwyczaj spraszają rzeczywiście dużo osób. Przez to właśnie w księgarniach oferowane są właściwe zaproszenia na chrzest, które zrobione są w sposób gustowny, wyważony, dzięki czemu za ich pomocą możemy dodatkowo podkreślić podniosłość tej uroczystości.
PAGE TOP